1. kolo - dohrávka

FC Slavia Hradec Králové B - Dvůr/Třemešná     2 : 2   (PK 6:7)

Sestava : Zivr Josef - Hynek O., Kraus, Hynek L., Malich (Grus), Formánek T., Formánek L., Elišák, Hruška (Hlaváček), Hampl, Rydval (Hanzl)

Branky : Formánek T. 2x

Na  Slávii  jsme  odjížděli  s  respektem, neboť  jsme  tušili, že proti nám nastoupí zcela jiný tým složený z hráčů dorostenecké  ligy U19  a  U17,  kterým již před týdnem skončila sezóna a toto se i potvrdilo. Z původní sestavy, kterou jsme doma porazili 8:3 nastoupili pouze dva hráči a další dva byli na střídačce. Doplněni byli o pět hráčů ČDD  U19  a  čtyři  ČDD  U17  a  samozřejmě  to bylo  znát  i  na jejich hře,  kdy byli schopni  si podržet míč, lépe kombinovat  a  být nebezpeční  z  křídelních pozic  a  to především  z  pravé strany.  Náš tým jim však vzdoroval bojovností  a  v  některých  částech  hry i dobrou kombinací. Během prvního poločasu si domácí vytvořili několik slibných  příležitostí,  ale  když  už se dostali do koncovky, tak narazili na dobře připraveného Pepu v bráně. I my jsme si dokázali vytvořit  několik  slibných  šancí, kdy tu stoprocentní při samotném nájezdu  Z. Hampl   bohužel neproměnil  a  tak  poločas  skončil  bez branek.  Druhý poločas jsme začali o něco lépe, což vedlo v 54. minutě k  faulu  na  L.  Formánka  díky  jeho  důraznosti,  kdy  následný  pokutový kop T. Formánek bezpečně proměnil. Bohužel  za  dvě  minuty  bylo  po  zaváhání  v  záložní řadě a následně i obraně vyrovnáno, kdy domácí útočník využil  skvělou  přihrávku  a  míč  uklízel do odkryté branky. Po této brance jsme se srovnali a dále domácí trápili svou  bojovností,  kdy  jsme  se  dostávali  i  do  zakončení v čemž nám i trochu pomohlo velmi přísné vyloučení domácího obránce v 65. minutě. Toto nás i možná trochu ukolíbalo a tak v 77. minutě přišlo potrestání, kdy jsme nechali  domácího  záložníka  prokličkovat  mezi  třemi  hráči  až  do pokutového území, odkud přesně mířenou střelou  vstřelil vedoucí gól Slávie. S tímto výsledkem jsme se však nechtěli smířit a naše snaha se naplnila v 87. minutě  při  rohovém  kopu,  ze  kterého  náš kapitán přidal druhou branku. Tento výsledek už vydržel do konce utkání  a  tak  na  řadu  přišly  pokutové  kopy.  V prvních pěti sériích oba brankáři chytli po jedné penaltě, ale tu rozhodující  v  sedmé  sérii chytil Pepča a tak jsme si připsali plusový bod. Celý tým zaslouží velikou pochvalu za bojovnost  a  nasazení,  kdy  získat  body  proti  týmu složenému z hráčů hrajících dorosteneckou ligu, je zkrátka super.  A  co  z  toho plyne?  Zkrátka i tým složený z kvalitních hráčů se dá porazit, pokud jdete na hřiště z dobře nastavenou  hlavou,  na  hřišti  necháte  úplně  všechno  a  hrajete  jako  tým.  Týmu  ještě jednou díky za skvělé ukončení podzimní části.

14. kolo

FC Vrchlabí - Dvůr/Třemešná                        2 : 3

Sestava : Zivr Josef - Špaček, Hynek O., Kraus, Hynek L., Šanovec (Hanzl), Formánek L., Elišák, Hruška (Hlaváček), Hampl, Rydval (Malich)

Branky : Hamp 2x, Rydval

Zápas  se  hrál  ve  Vrchlabí  na  UMT,  kdy  bylo jasné, že domácí budou mít výhodu, neboť na tomto hřišti mohli pravidelně  trénovat.  V prvním  poločase  jsme vůbec nehráli to, co umíme a to i přesto, že jsme šli hned z první šance  v  5.  minutě  do  vedení  0:1.  Často  jsme  chybovali  při  rozehrávkách,  špatně  kombinovali  a moc nám nefungovala  záložní  řada.  Toho domácí využívali a snažili se dostávat za naší obranu průnikovými přihrávkami, kdy  první  samostatný  nájezd  náš  brankář  vychytal  a  další nájezd,  který skončil v naší brance, nebyl uznán z důvodu  ofsajdu.  Ani  toto  nás  nepřimělo  ke  zlepšení  hry  a z další  průnikové přihrávky a střely, kterou Pepa  vyrazil,  vznikla veliká skrumáž, ze které domácí opět vsítili gól, avšak opět z ofsajdové pozice. Pak se nám v 35. minutě  zadařila  jedna z mála dobrých kombinací a skóre jsme navýšili na 0:2. Bohužel náš laxní přístup se nám vymstil  v  45. minutě, kdy jsme nechali vystřelit domácího záložníka z  poza velkého vápna, kdy střela skončila v pravém  horním  rohu  naší  branky  a tak  poločas  skončil 1:2. Vzhledem k našemu hernímu projevu proběhla  i  přes  naše vedení o přestávce v kabině  větší bouře, která měla za cíl pozvednout ve druhém poločase naší hru. Zlepšení  sice  přišlo,  ale  tým  Vrchlabí  byl  pořád  nebezpečný,  což  vyústilo v 69. minutě ve vyrovnávací  gól. Bohužel  pro  domácí,  jsme  po  špatném  výkopu  jejich brankáře,  šli  opět  do  vedení  2:3 a vedení i nakonec uhájili  díky  dvěma skvělým zákrokům našeho gólmana v závěru utkání.  Doufáme, že  jsme  si  vybrali  jeden z těch  horších  zápasů  se   šťastným  koncem  a  v  posledním  zápasu na hřišti FC Slavia Hradec Králové B, předvedeme mnohem lepší výkon.

13. kolo

Dvůr/Třemešná - FC Spartak Rychnov n. Kněžnou        3 : 3 (PK 4:5)

Sestava : Zivr Josef - Hynek O., Hynek L., Kraus, Vágner, Malich (Hanzl) , Formánek T., Špaček, Elišák, Hruška, Rydval (Hanzl)

Branky : Formánek T., Rydval 2x

Tak  ani  ve  druhém  zápase  s týmem Rychnova jsme nedohráli v plném počtu. Začátek zápasu nám opět utekl, kdy hned ve 3. minutě jsme obdrželi branku po pěkné akci hostujících. Zkrátka prvních 19. minut jsme byli všude později,  nebyli  jsme  důrazní  a nedokázali jsme se dostat do zakončení. Teprve po důrazu našeho kapitána, ze kterého  vyplynul  faul  hostujícího  brankáře,  jsme  penaltou  v  19.  minutě  srovnali.  Za tento faul měla přijít od rozhodčího  červená,  ale  nepřišla  a tak přišla až  ve  22. minutě, bohužel na naší straně, kdy došlo k vyloučení  Tomáše  F.   po  druhé  žluté kartě.  První  byla  za  řeči,  velmi přísná,  druhá  po  jasném  faulu.  Efektem  tohoto vyloučení  však  bylo,  že  jsme  konečně začali hrát fotbal a Rychnov se začal trápit. Zlepšenou hrou, bojovností a  nasazením jsme ve 26. minutě šli po hlavičce našeho snajpra Dominika do vedení, kdy další jeho veliká šance skončila  o  pár minut později pouze na boční síti.  Stav 2:1 jsme si pak udrželi až do konce poločasu, neboť jsme už  Rychnov  k  ničemu  zásadnímu  nepustili.  Do druhého  poločasu jsme šli s tím,  že se pokusíme výsledek i v deseti  hráčích  udržet,  i když nám  bylo jasné,  že  to  nebude  proti Rychnovu  lehké.  Bohužel  v 50. minutě po centru  náš  brankář  míč reflexivně vyrazil,  ale  dorážce již zabránit neodkázal. Pak nás však podržel při střele z poza šestnáctky, která mířila do levé horní části branky,  ale další střela po chybě našeho záložníka v 58. minutě už  smolně  skončila  v naší brance, neboť se od tyčky odrazila do hlavy  padajícího brankáře a od ní  rovnou do branky.  Ani  v  tomto  okamžiku  jsme  se nezlomili a hned v 60. minutě Dominik vyrovnal na 3:3. Nejtěžších pak bylo  posledních  deset  minut  zápasu,  kdy  Rychnov  chtěl  rozhodnout,  ale  s  velikou  dávkou  štěstí  a dobře postavenou brankovou konstrukci, jsme jejich  dvě vyložené šance ubránili a na řadu tak přišly penalty. V těchto byli  úspěšnější  hosté,  kdy rozhodli v páté sérii.  I  přesto,  že  jsme na penalty prohráli,  tak si získaného  bodu, kdy  jsme  hráli  sedmdesát  minut v deseti, velice vážíme a celý tým zaslouží veliké poděkování. Doufáme, že už konečně všichni pochopili, že diskutovat s rozhodčím, ať píská, jak píská, nemá smysl,  protože  obdržet  druhou žlutou za faul, není žádný problém a nás to pak stojí zbytečně ztracené body.

12. kolo

FK Jaroměř - Dvůr/Třemešná                2 : 4

Sestava : Zivr Josef - Špaček, Hynek O., Hynek L., Malich (Šanovec), Formánek T., Formánek L., Elišák, Hruška, Hampl, Rydval (Hlaváček),  (Hanzl)

Branky : Rydval 4x

Zápas  s kvalitním soupeřem jsme  zvládli  na  výbornou  i  přesto,  že proti  nám stálo v poli dvanáct hráčů. První poločas   byl   poměrně   vyrovnaný,   kdy   se   vytvářely  šance  na   obou   stranách,  ale  ty  naše  byly  o  něco nebezpečnější,  což se ukázalo již v 8. minutě, kdy po zahrání dlouhého přímého kopu z  naší poloviny,  Dominik svou důrazností, vsítil hlavou první gól utkání. Bohužel v této části hry obdržel Z. Hampl žlutou kartu  za řeči, což se  na  konci poločasu,  ve  stylu  jakým  rozhodčí  řídil  hru, ukázalo nakonec,  jako pouze menší problém, neboť došlo v 43. minutě k jeho vyloučení a to po poměrně  přísné  druhé žluté za faul v souboji  o míč.  Zlomovým pro náš  tým  však  byla  odpísknutá penalta v 32. minutě, dle našeho  názoru  být  odpísknutá  neměla,  ale  Pepíno  předvedl  své umění a tým skvělým zákrokem podržel. K dokreslení  metru  posuzování  zákroků HR - domácím  hráčem nasimulovaná penalta, u kterého nebyl žádný z našich hráčů,  přímo před očima  HR, sice neodpísknutá, ale ani nepotrestaná.  O  poločase  jsme si  vše vyříkali s tím,  aby  jsme se soustředili jen  a jen na sebe, na naší hru a rozhodčího nijak neřešili. To vše se nám pak vrátilo skvělým  vstupem do druhého poločasu, kdy  Dominik  v  47.,  50. a  63. minutě navýšil skóre na 0:4.  Pak jsme bohužel  v  66.  minutě  jeden  gól  obdrželi,  ale  i  poté,  jsme  pokračovali  ve  své hře, hráli šikovně a  jeden  za druhého.  Nejtěžší  pak  bylo  posledních 15. minut, kdy HR  začal  velmi tlačit  tým Jaroměře, kdy nejprve posoudil obráceně faul na našeho kapitána, který zůstal ležet, hru však nepozdržel a nechal domácí rychle rozehrát, díky bohu  do  ofsajdu. (Stačí shlédnou záznam zápasu na TVCOM, rozfázovat si souboj o míč a je naprosto jasné,  kdo  kopl do míče první a kdo následně fauloval).  Další  rozporuplná  rozhodnutí  na  sebe nenechala čekat,  kdy  vše  bylo dovršeno  další přísně nařízenou penaltou v 86.  minutě. Stačili  ruce  na  zádech  soupeře,  ne zatáhnutí za  dres,   jak je v zápise o utkání, jeho přifilmovaný pád   a   následnou   penaltou   bylo   sníženo  na   2:4   a   v  kontextu  druhé  žluté  karty,  došlo k vyloučení  L.  Formánka.  Ponaučení,  v pokutovém  území  nikdy  nedávej  ruce  na  soupeře.  I  přesto,  že  poté  byly  ještě nepochopitelně   nastaveny  4.  minuty,  když   k  žádným   delším  přerušením   v  průběhu  druhého  poločasu nedocházelo, jsme si vítězství už  sebrat  nenechali   a   zcela  po  zásluze  získali  tři body.  Celý  tým  zaslouží  veliké poděkování za nasazení, bojovnost a týmovost.

11. kolo

Dvůr/Třemešná - SK Jičín        2 : 2     (PK 2:4)

Sestava : Zivr Josef - Špaček, Hynek O., Hynek L., Malich, Formánek T., Formánek L., Elišák, Hruška (Hlaváček), Hampl, Rydval  (Šanovec, Hanzl)

Branky : Hampl, Rydval

Zápas  se  suverénním  týmem  SK Jičín,  který  zatím neztratil ani jeden bod a se kterým jsme v prvním zápase smolně  prohráli,  byl  předpokladem,  že  to  bude  opět těžký zápas. Začátek zápasu nám opět vůbec nevyšel, soupeř  byl  v  prvních  deseti  minutách  důraznější,  rychlejší  a  lépe kombinoval, z čehož vyplynuly čtyři velmi dobré  gólové  šance.  Jednu  zneškodnil  náš  brankář  a  třikrát  byla branka  minuta. Poté zafungovalo známé pravidlo,  nedáš,  dostaneš,  kdy hned z první vážné šance jsme šli po krásné průnikové přihrávce ve 12. minutě dovedení.  Tímto se  hra trochu  vyrovnala, ale Jičín byl dopředu pořád nebezpečný. Bohužel ve 27. minutě, náš brankář rozehrál na levého beka, který byl jediným volným hráčem. Bek míč  špatně trefil a to až tak, že se vrátil zpět  do  prostoru  velkého  vápna,  kde  náš  brankář  špatně  vyhodnotil,  že  se  nejednalo  o  malou domů a z následné  skrumáže  bylo  srovnáno na  1:1. Tímto stavem skončil i první poločas. Druhý poločas byl z naší strany herně  podstatně  lepší,  ale  když  naší  obraně  v 56. minutě utekl do brejku hostující útočník a nekompromisně zakončil,  prohrávali  jsme  1:2.  Hlavy  nám však  dolů nepadly  a  v  67. minutě  jsme  srovnali  krásným gólem  z přímého  kopu  a  po  chvíli  jsme  mohli  jít  i  do  vedení. K naší smůle však střelu z poza velkého vápna brankář vytáhnul na břevno,  a tak se stav neměnil. Způsob, jakým jsem pak odehráli posledních 10. minut utkání se nám mohl  šeredně  vymstít  a  to proto,  že  jsme moc chtěli urvat výhru na naší stranu. Tímto pak vznikala propastná díra v  záložní  řadě,  z čehož pramenili  rychlé  brejky do  naší obrany.  Díky bohu,  nás  třemi  skvělými zákroky  podržel brankář  a  tak  došlo  až na penalty.  V  těchto   měli  více  štěstí  hosté  a tak  si od nás odvezli plusový bod. Za  výkon  ve  druhém  poločase  zaslouží  celý  tým  pochvalu,  ale  i  varování,  že  posledních  10.  minut nemůžeme hrát tak, jak jsme je odehráli.  Je lepší získat bod,  nežli je všechny ztratit.

10. kolo

Dvůr/Třemešná - FC Slavia Hradec Králové B       8 : 3

Sestava : Zivr Josef - Kraus (Malich), Hynek O., Hynek L. (Šanovec), Špaček (Hanzl), Formánek T., Formánek L., Elišák, Hruška, Hampl, Rydval

Branky : Rydval 4x, Elišák 3x, Hampl

Tento  zápas  lze  rozdělit  na  dva poločasy.  V  tom prvním jsme předvedli pěknou kombinační hru, kdy jsme na hřišti  zcela  jednoznačně  dominovali  a   brankami v 5, 8, 13, 17, 23. minutě šli do vedení 5:0. Pak si naše obrana vybrala  v  31.  minutě  slabší  chvilku,  kdy po naší standardní situaci využili hosté  rychlé  brejkové situace, kdy v situaci   jeden   na   jednoho,  měl  nad  našim  brankářem  navrch  hostující  útočník.  Na  tento  gól  jsme  ihned odpověděli v minutě 33. brankou na 6:1, ale opět ze stejné situace, po které jsme obdrželi první branku, jsme ve 44.  minutě obdrželi i branku druhou. Ve druhém poločase se na naší hře podepsalo to, že už jsme jasně vedli  a nic  nás  netlačilo do toho, aby jsme herně navázali na poločas první. Sice jsme ještě dvě branky přidali a to v 61. a  85.  minutě,  ale  místo  pokračování  v  tom,  co  jsme  předváděli  v  poločase prvním, jsme se raději uchýlili k diskutování  s  protihráči  a  hrocení,  již  na  nás  odpískaných  nedovolených  zákroků. Toto  naprosto zbytečné chování  jednotlivců  se  následně  přenáší  i  na  zbytek  týmu,  který  chce  hrát a podle toho pak vypadá i naše následná hra. Toto se musí změnit,  neboť nám to do hry nepřináší nic pozitivního a zpravidla nám to spíš přináší jen  zbytečně  obdržené  žluté  karty  (už máme za sebou i kartu červenou a zbytečně ztracené utkání) a branky, čímž si před diváky kazíme jinak skvělý dojem za dosud předvedenou hru.

9. kolo

Dvůr/Třemešná - SK Třebechovice pod Orebem    8 : 3

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Hynek L., Špaček (Malich), Formánek T., Formánek L., Elišák, Hruška (Hlaváček), Hampl (Hanzl), Rydval

Branky : Rydval 4x, Formánek T., Elišák, Hampl, Hlaváček

Zápas  jsme  zvládli  skvěle  výsledkově,   kdy   všechny  góly  padly  po  nádherných  akcích.  Tentokráte  jsme neprospali  začátek  utkání  a  již  v  7.  minutě  šli  do  vedení.  Bohužel ve 14. minutě bylo z dorážky po přímém volném kopu vyrovnáno, ale vedení jsme si vzali zpět v minutě 20.  a v minutě 26. navýšili na 3:1. Hosté však na tuto  branku  opět  odpověděli  během následující minuty snížením po střele a další dorážce, ale v minutě 30. to bylo zase o dva góly, tedy 4:2, což byl i poločasový výsledek. Ve druhém  poločase  ještě hosté jednou zahrozili ze samotného úniku, kdy nás podržel brankář, ale pak jsme už dávali branky pouze mi až do stavu 8:2. Poslední branku však vstřelili hosté  z  další  dorážky  po střele,   která  však byla  z ofsajdové pozice, kterou beru na své triko  (trenér EZ), neboť jsem tento ofsajd  nepostřehl a neodmával ho. Co se týče  herního  projevu,  tak  branky jsme  dávali  opravdu  po  velmi  pěkných  akcích,  ale  opět  nám  proti  slabšímu  týmu chyběla mezihra. Pořád nejsme  schopni podržet   za  jasného  vedení míč  na  svých  kopačkách a neustále  se hrneme i za cenu ztráty dopředu.  Proto  si  vůbec  neodpočine  obrana  a  záložní řada se pak nestihá vracet zpět. Tutu činnost musíme výrazně zlepšit.

2. kolo - dohrávka

SK Jičín - Dvůr/Třemešná          3 : 2      (hráno na UMT)

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Hynek L., Špaček, Formánek T., Formánek L.,, Hruška (Malich), Hampl, Rydval, Elišák, (Hanzl)

Branky : Hampl, Rydval

V dohrávce prvního kola jsme zajeli na půdu zatím suverénního týmu SK Jičín. Do zápasu jsme nevstoupili úplně ideálně,  chyběla nám potřebná koncentrace a kdyby jsme v osmé minutě prohrávali o dva góly, divit by jsme se nemohli.  U  obou  šancí  domácích  nás  však  podržel brankář a od této doby jsme se postupně zlepšovali a od dvacáté minuty byli naprosto vyrovnaným týmem, který si vytvořil několik slibných šancí, ale žádnou, stejně jako domácí neproměnil.  I  proto poločas skončil 0:0. Začátek druhého poločasu se nám opět nevyvedl,  což se nám nestalo  poprvé.  Opět  nám  chyběla  koncentrace,  kdy  jsme  ve 46.  minutě nezachytili náběh levého útočníka domácích,  který  dal  rohlík  za  obranu, který minul jak náš obránce, tak i domácí útočník, ale už ne bohužel, na zadní  tyč  nabíhající  další  nepokrytý hráč, který z notnou dávkou štěstí propasíroval míč do branky. Nás to však nepoložilo, kdy díky důrazu našeho útočníka jsme v 53. minutě šťastně vyrovnali a v minutě 62. po nejhezčí akci zápasu  šli  do  vedení  1:2.  V   tu  dobu  jsme  byli  lepším  týmem  na  hřišti,  kdy  jsme  domácí  dostávali  svým napadáním pod tlak, ale díky jejich velmi kvalitní obraně,  se nám  další branku vstřelit  nepodařilo. Bohužel v 78. minutě  jsme  nebyli  při  ojedinělé  šanci  domácích  před  naším velkým vápnem důrazní, domácího hráče jsme nechali v klidu vystřelit a střela, po které se náš brankář natahoval marně, skončila v brance a bohužel, v minutě 86., ze standartní situace, ještě obdrželi gól na 3:2. I  pak  jsme  se  snažili  srovnat,  ale bohužel na dobře hrající obranu hostů jsme již recept nenašli.  Pro  nás  je  to  velké  škoda,  prohrát  jsme  si  rozhodně  nezasloužili, ale bohužel, takový je fotbal a pro nás další zkušenost. Za předvedený výkon si zaslouží celý tým pochvalu.

8. kolo

TJ Týniště nad Orlicí - Dvůr/Třemešná                1 : 6

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Hynek L., Vágner, (Hanzl) , Formánek T., Formánek L. (Malich), Hruška, Elišák, Rydval (Hlaváček), Hampl

Branky : Rydval, Frománek T., Hampl 2x, Elišák 2x

Zápas  s nejslabším týmem naší soutěže jsme zvládli dobře pouze výsledkově. Vstup do utkání jsme měli skvělý, kdy už  v  8. minutě jsme vedli 0:2.  To  nás však asi ukolíbalo a absolutně jsme se přestali soustředit na hru, což vedlo ke  snížení  v  10. minutě  na 1:2.   Naše  nesoustředěnost  pak vedla k dalším šancím domácích, kdy jeden únik musel vyřešit náš brankář zákrokem a další tři včasným vyběhnutím až před velké vápno, kde šlo doslova o nohy.  I přesto, vzhledem ke kvalitě soupeře, jsme do konce poločasu přidali další tři góly a do kabin šli za stavu  1:5.  Ve druhém  poločasu jsme chtěli pošetřit síly,  neboť někteří hráči hráli  ještě  s nachlazením, ale místo toho, aby  jsme  za  jasného vedení  míč podrželi  a  nechali soupeře běhat,  hráli  jsme hru nahoru dolů, což nás stálo zbytečné síly.  V  tomto poločase  jsme už vstřelili  pouze  jednu  branku  a  když  domácí útočník nepotrestal ze samotného úniku,  do kterého ho vyslal velmi špatnou malou domů náš stoper, zápas skončil výsledkem  1:6 pro nás. Pokud by jsme tímto způsobem měli hrát ve středu s týmem SK Jičín, tak nás nebude čekat nic jiného, nežli jasná prohra. Doufáme, že se vrátíme k výkonům, které jsme předvedli proti Vrchlabí a RMSK Cidlina.

7. kolo

Dvůr/Třemešná - FC Nový Hradec Králové A            3 : 3     ( PK 4:5 )

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Malich, Šanovec, Formánek T., Formánek L. (Hanzl), Elišák, Hruška (Hlaváček), Hampl, Rydval

Branky :  Hlaváček 2x, Rydval

Tento zápas nebyl pro nás vůbec jednoduchý, neboť nám ze základu odpadli tři hráči ze zdravotních důvodů  a další  čtyři  nastoupili  s  nachlazením,  přičemž  dva  museli  z  tohoto  důvodu do  20. minuty vystřídat. To však neomlouvá náš vstup do zápasu, kdy jsme z důvodu nepřesností a nekoncentrace obdrželi již v 3. minutě první branku. Jelikož  jsme do hry museli za střídající marody nasadit kluky, kteří moc minut na velkém hřišti nestrávili, podepsalo  se  to  na  fotbalové kvalitě, ale díky bohu, další šance náš soupeř nevyužil a tak poločas skončil 0:1.  O  poločase  jsme  klukům  řekli,  že  i  přes  to,  že  jsme se sestavou na tom, tak jak jsme, máme šanci soupeře porazit nebo s ním alespoň získat nějaký ten bod a to jen když se semkneme a  zdraví kluci pomohou těm, kteří zůstali  na  hřišti  s  nemocí  a  neměli  už  za  koho  vystřídat.  Pak  už  na  hřiště přišel úplně jiný tým, který svým nasazením a bojovností začal tým  Nového  Hradce přehrávat  a  góly  ze 49. a 51. minuty stav obrátil na 2:1. Pak bohužel v 55. minutě přišla vyrovnávající branka na 2:2, ale hned  v  56. minutě jsme si vedení vzali zpět. Pokud by pak  v  78. minutě hlavní rozhodčí neudělal  tak zásadní chybu, že i přes avízovaný aut pro naše hráče nechal ve  hře  pokračovat  vhozením autu hosty,  který  se  tím  dostaly  do  samostatného  úniku,  ze  kterého srovnaly na 3:3,  mohli  jsme  získat  všechny  tři  body. Bohužel  v  penaltách byl šťastnější soupeř a tak doma nám zůstal pouze bod jeden. Za to,  co  kluci  ve druhém poločasu předvedli, si zaslouží od nás trenérů, tu největší poklonu a uznání. Všem patří tímto velké díky.

6. kolo

RMSK Cidlina Nový Bydžov B - Dvůr/Třemešná          2 : 4

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Hynek L. (Šanove), Špaček (Grus, Malich) , Formánek T., Formánek L.,, Hruška, Elišák, Rydval, Hampl (Hanzl)

Branky : Rydval, Hampl, 2x Elišák

K  zápasu,  k zatím  suverénnímu týmu RMSK Cidlina Nový Bydžov B, jsme odjížděli s pokorou, ale vztyčenými hlavami. Chtěli jsme odtud odvést co nejlepší výsledek, což se nám nakonec povedlo. V prvním poločase bylo vidět,  že  domácí  jsou  na  tom  herně velmi dobře,  kdy měli  míč více  na svých kopačkách, ale pouze na své obranné polovině, kde hru třeba několikrát otočili  z jedné strany na druhou a zpět. My však byli trpěliví, dobře se posouvali a drželi střed hřiště.  Když  jsme  se  pak  dostali k míči, tak jsme domácí obranu  velmi trápili svou rychlostí  a  když  se  nám  zadařila  kombinace na jeden dotek, tak se dostávali do nebezpečného zakončení. I přesto první gól vstřelili domácí  v 16. minutě střelou k tyči, kdy náš brankář se natahoval po míči marně. Škoda, že jsme v prvním  poločasu nevyužili jednu z mnoha, někdy i stoprocentních šancí, a některé situace nevyřešili lépe. I proto poločas skončil 1:0. Do druhého  poločasu  jsme si řekli, že chceme domácí obrat o body, že na to máme, a  když  začneme  proměňovat  šance,  jsme schopni  i vyhrát.  První  krok  jsme udělali v 51. minutě, ale bohužel  naší  chvilkovou  nesoustředěnost  vzápětí  potrestal  soupeř  v minutě 57. gólem na 2:1. Ani tohle nás nezlomilo a svým nasazením a rychlostí jsme góly  v  63.  a  66.  minutě  zápas  otočili na svou stranu. Pak nás v důležitých okamžicích  podržel náš brankář  a naše, zcela  zasloužené  vítězství  s  velmi kvalitním týmem RMSK, pečetili  gólem  v  87. minutě na konečných  2:4. Za tento  zápas  zaslouží  celý  tým velikou  pochvalu,  protože  jsme  zápas odjezdili do poslední minuty a ani v jednom případě, kdy jsme prohrávali, nesklopili hlavy.

5. kolo

Dvůr/Třemešná - FC Vrchlabí       4 : 1

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Hynek L., Grus (Hanzl), Špaček, Formánek T., Formánek L., Elišák (Šanovec), Hampl, Rydval (Malich), (Hlaváček)

Branky : Rydval, Formánek, Elišák, Hampl

Tento  zápas  jsme zvládli na jedničku, kdy  skvěle fungovaly všechny tři řady, jak útočná a záložní, tak i obraná zaštítěná  brankářem.  Soupeři  jsme  toho  díky  našemu  hernímu  nasazení,  kterému  nechyběla  rychlost  a důraznost, moc nedovolili. Nedokázal se vyrovnat s naším pressingem ve svém obranném pásmu a zhuštěnou záložní řadou,  přes kterou se těžko dostával do naší obranné poloviny.  Škoda bylo,  že  ze čtyř dobrých šancí, kdy  jedna  byla  100%,  jsme nevsítili  branku.  Na druhou  stranu, jedinou šanci, kterou Vrchlabí mělo, kdy díky nerovnosti  terénu  se  do  samotného  úniku dostal hostující útočník, zlikvidoval náš brankář. I z tohoto důvodu poločas  skončil  0:0.  Do druhé  poločasu jsme vlétli ve stejném duchu jako do poločasu prvního, kdy naše hra byla  po  zásluze  odměněna  krásnými  brankami v 52. a 55. minutě.  Další  branku jsme vsítili díky pressingu a chybě hostujících obránců v minutě 62. a konec zápasu si trochu zkomplikovali v minutě 70. po špatné rozehře našeho brankáře, který však chvíli předtím, konečky prstů, vytáhl nad branku ránu z poza velkého vápna. Tento gól  nás  však  nijak  nerozhodil, kdy brankový účet jsme zakončili po skvěle zahrané standartní situaci v minutě 87.  Celé  mužstvo  si  zaslouží  velikou pochvalu  za  předvedenou hru, kdy z tohoto utkání by jsme měli hodně čerpat do utkání následujících.

4. kolo

FK Rychnov nad Kněžnou - Dvůr/Třemešná          3 : 3    (PK   2:4)

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Hynek L., Grus ( Špaček, Šanovec), Malich (Hlaváček), Formánek T., Formánek L.,, Hruška, Hampl, Rydval, (Hanzl)

Branky : 2x Rydval, Hampl

Konečně  to  dopadlo  a  odjeli jsme k prvnímu zápasu této sezóny. Začátek utkání jsme začali  skvěle a už ve 2. minutě jsme šli do vedení a další gól přidali v minutě 14. a třetí šanci v zápasu proměnili  v minutě 27. I přesto, že jsme  soupeře  takto  zaskočili,  tak  nehrál  vůbec  špatně,  kdy  se na nás projevovala zápasová nerozehranost. Nedařilo se nám podržet míč, ale zase nám díky bohu skvěla fungovala obrana, a jedinou šanci, kdy jsme trochu zaspali  náš  brankář  po  samostatném  úniku vytěsnil konečky prstů mimo branku. Do poločasu jsme si vytvořili ještě  další  dvě  dobré  šance,  ale  tyto  jsme už neproměnili a bohužel tento stav neudrželi, neboť po chybě ve středu  hřiště přišel trest v 41. minutě, kdy střela z poza vápna se otřela o břevno a skončila v naší brance. Druhý poločas  byl  z  naší  strany  dobrý  pouze do 70. minuty,  kdy jsme si  vytvořili dvě velmi dobré šance, které však brankou  neskončily. Pak totiž přišel totální  zkrat našeho  záložníka, do kterého pravděpodobně nechtěně  kopl protihráč,   ale  reakce  byla  tak  neadekvátní,  že došlo k jeho vyloučení a my tak museli dohrávat v deseti. Toto nastartovalo  domácí, kteří nás začali tlačit a svůj tlak zhodnotili góly v 76. a 79. minutě. Pak jsme se dostali ještě k  jedné  velké  příležitosti  i  my,  ale  bohužel  gólem  tato  šance neskončila. Na konci zápasu nás v 90. minutě podržel  náš  brankář,  kdy  se  vrhl  na  malém  vápně  pod  nohy  útočníka,  na  kterého  směřovala  z  pravého křídla  velmi nebezpečná přihrávka. V penaltovém rozstřelu jsme měli nakonec víc štěstí my a tak si z Rychnova vezeme  velmi  cenné  dva  body.  To,  co  se  stalo  v  70.  minutě  budiž pro všechny, kteří mají na hřišti nutkání diskutovat s rozhodčím nebo protihráči velké varování, protože toto nás stálo plný bodový zisk.

3. kolo

Dvůr/Třemešná - FK Jaroměř               1 : 2

Sestava : Zivr Josef - Kraus, Hynek O., Hynek L., Grus (Šanovec), Špaček, Malich (Hlaváček), Formánek T., Formánek L., Hampl, Rydval, (Hanzl)

Branky : Rydval

V  dohrávce  druhého  kola  jsme  na  domácí půdě přivítali tým FK Jaroměř. V prvním poločase jsme byli aktivní, kdy  jsme  branku  soupeře  několikrát  ohrozili.  Bohužel  ze tří  vyložených  šancí  jsme proměnili pouze tu v 15. minutě.  Jaroměř v prvním poločase  nejvíce  hrozila  z  rohových  kopů  a  standartních  situací.  Nám se je však všechny  povedlo  uhlídat  a  když jsme ubránili  i  závěr poločasu, kdy se nám moc herně nedařilo, tak  poločas  skončil  1:0.  Bohužel do druhé  půle  jsme  nevstoupili vůbec dobře, hned  ve  47. minutě jsme zaspali v  obraně, míč  na  poslední  chvíli  uklidili  na  rohový  kop, a z tohoto hlavou inkasovali branku na 1:1.  V tu chvíli jsme měli  ještě  hlavy  nahoře  a  se soupeřem pokračovali  ve  vyrovnané hře. Bohužel  za  tohoto stavu jsme nedali další vyloženou šanci  a trest přišel po chvíli a to v minutě 67., kdy hostující útočník  dostal  v  pokutovém  území  více prostoru  než  měl a střelou do pravé horní části  branky zvýšil na 1:2. Pak už nám  bohužel  spadli  hlavy dolů  a soupeř nás začal přehrávat.  My  jsme se probrali až v posledních  deseti minutách,  kdy jsme  Jaroměř  zmáčkli, ale bohužel vyrovnávací branku nevstřelili.  Musíme říct,  že soupeř měl  i  veliké   štěstí,  kdy  při  přímém  kopu  brankář  vytěsnil  střelu  na  břevno  a  následnou dorážku  nad  branku.   Pokud  by  jsme  nesklopili   hlavy  po druhé brance a hráli tak, jak v posledních deseti minutách, prohrou to rozhodně skončit nemuselo. Budiž to pro nás ponaučení do dalších zápasů.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky